PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA
PRZYCHODNIA    WETERYNARYJNA

Krótka historia

Po kilku latach pracy w wiodących łódzkich Przychodniach i Lecznicach postanowiliśmy stworzyć własną wizję usług weterynaryjnych. Przede wszystkim chcieliśmy poszerzyć ofertę z zakresu lecznictwa zwierząt egzotycznych na terenie Łodzi. Swoje usługi kierujemy również do właścicieli psów i kotów. Mając na uwadze dobro naszych pacjentów będziemy stale poszerzać swoją wiedzę jak i panel usług naszej "ZWIERZęTARNI".

Nasi lekarze

Małgorzata Jóźwik - lekarz weterynarii, specjalista chorób zwierząt futerkowych, specjalista chorób psów i kotów, kierownik Przychodni. Absolwentka (2006) Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej w Lublinie. Posiada kilkuletni staż pracy w jednej z łódzkich całodobowych Lecznic Weterynaryjnych. Zajmuje się interną kotów i psów, dermatologią, stomatologią, diagnostyką laboratoryjną, lecznictwem królików, gryzoni, a przede wszystkim ukochanych tchórzofretek. W roku 2010 i 2011 otrzymała od Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek tytuł "lekarza przyjaznego fretkom".

dyżury

Izabela Piórkowska - lekarz weterynarii, specjalista chorób zwierząt nieudomowionych, absolwentka (2011) Wydziału Medycyny Weterynaryjnaj na SGGW w Warszawie. Od 2013 roku pracuje w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Łodzi na stanowisku lekarza weterynarii.  Członek American Association of Zoo Veterinarians (AAZV) i European Association of Zoo and Wildlife Veterinarians (EAZWV). Miłośniczka kotów, wcześniej pracowała w warszawskiej fundacji Koteria, opiekującej sie bezdomnymi kotami. Zajmuje się interną i neurologią kotów i psów, oraz leczeniem zwierząt egzotycznych (gryzonie, zajęczaki, ptaki, gady i inne).

Aleksandra Bobińska- lekarz weterynarii, absolwentka (2015) Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.  Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu chorób zwierząt nieudomowionych na SGGW w Warszawie. Pasjonatka szczurów, gryzoni, wiewiórek i innych ssaków egzotycznych oraz kotów. Zajmuje się interną, chirurgią oraz żywienim zwierząt egzotycznych. 

Magdalena Archetka- lekarz weterynarii, Absolwentka (2016) Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu chorób zwierząt nieudomowionych na SGGW w Warszawie. W trakcie studiów była członkiem sekcji Aviopatologicznej Koła Naukowego Medyków Weterynaryjnych, odbyła praktyki w wiodących warszawskich lecznicach dla zwierząt egzotycznych. Posiada dużą wiedzę z zakresu utrzymania i żywienia gadów, ptaków i gryzoni. Zajmuje się interną psów i kotów oraz profilaktyką i leczeniem gadów, ptaków i gryzoni.

Olimpia Świeboda- lekarz weterynarii, Absolwentka 2016 Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.Roczny staż pracy na Katedrze Radiologii i Ultarasonografii UP w Lublinie.Autorka licznych publikacji w prasie weterynaryjnej z zakresu diagnostyki obrazowej. W trakcie studiów kilkuletnia przewodnicząca Koła Naukowego Sekcji Zwierząt Egzotycznych. W naszej przychodnii zajmuje się diagnostyką obrazową (RTG/USG) ,a także leczeniem i profilaktyką psów,kotów,zajęczaków i gryzoni .

Kontakt

Przychodnia Weterynaryjna "Zwierzętarnia"

Al. Włókniarzy 234

90-556 Łódź   

 

Telefon

660 95 05 75 

 

E-mail

info@zwierzetarnia.pl

 

Godziny otwarcia

PN - PT   10:00 - 20:00

SB        10:00 - 14:00

NDZ i święta nieczynne

Google+